אנחנו הולכים גלובל בייבי!

מהיום איגלו קריאייטיב היא חברת בת של קבוצת Magic Media. מה זה אומר? שהאתר שלנו בעברית מפסיק להיות מתוחזק. אבל היי - האתר באנגלית חוגג! לחצו על הכפתור ממש כאן ובואו לומר hello :)

לאתר באנגלית
מהו הסרטון המתאים ביותר לעסק שלך – igloocreative

מהו הסרטון המתאים ביותר לעסק שלך

October 14, 2020

מהו הסרטון המתאים ביותר לעסק שלך

שוק הוידאו צובר תאוצה בשנים האחרונות וסרטוני האנימציה בפרט. עסקים רבים בוחרים לשווק את מוצריהם ושירותיהם דרך סרטונים שונים. עם זאת, קיימת בעייתיות מסוימת בתחום הוידאו כיוון שלא תמיד יודעים אלו סוגי סרטונים קיימים ובמידה וכן, לא יודעים מה הסרטון המתאים כדי להשיג את המטרות שאנו מצפים.

 

בשביל זה אנחנו כאן, לעשות לכם סדר בבלאגן, במאמר זה נציג את סוגי הסרטונים השונים ומה מטרתו של כל סרטון ואולי נצליח לעזור לכם לו במעט לעשות את הבחירה הנכונה לקידום העסק שלכם.

 

סוג הסרטון הראשון שנכיר הוא סרטון התדמית.
הרבה אנשים מבקשים סרטון תדמית וחושבים שזה הסרטון המתאים להציג מוצר או שירות מסויים, אך חשוב להבין שמטרתו של סרטון התדמית או בשמו הנוסף סרטון מותג היא להציג את יתרונותיה של החברה בענף בו היא פועלת, להציג את ערכי החברה ולתת מבט כללי על מוצריה. סרטון זה מיועד להיות מוצג לקהל הרחב וליצור עניין ואמון בחברה ולהביא להכרתה ופעילותה.
סרטון תדמית צריך להיות ב-High level ובעל קריאטיב מנצח.

 

הסרטון הבא אותו תצטרכו לשיווק המוצר הוא מסוג – סרטון מוצר/סרטון הסבר (Video Explainer).
בסרטון זה נכנסים למאפייני המוצר עצמו. איך הוא נראה, כיצד הוא עובד וכמובן שנציג את יתרונותיו אל מול מתחרים אחרים בשוק. המטרה של הסרטון היא להביא את הלקוח למצב בו הוא מבין את אופן השימוש במוצר ואיך להשתמש בו נכון במידה ויש לו את המוצר, במידה ולא אנו נרצה לעניין אותו ולגרום לו לרצות לרכוש ולהשתמש במוצר. בז’אנר זה אנימציה היא מדיום מאוד פופולרי שכן היא מאפשרת לנו להציג פיצ’רים שונים אפילו אם המוצר לא בשל לחלוטין ולתת את התחושה שיש לנו אותו כבר ולהציג כיצד הוא עובד.

 

הסוג השלישי אותו נכיר הוא סרטון טריילר, בשונה מסרטון הסבר המתמקד במאפיינים, סרטון זה מציג בקצרה ובנקודות העיקריות את עיקר המוצר. על סרטון זה חשוב להיות מושך לפני הכל – תחשבו עליו יותר כמו פרסומת. סרטון זה בדרך כלל יפנה ללקוחות הקצה (B2C) ועל כן חשוב שיהיה בעל שפה ייחודית, עם תסריט שנון שימשכו את עיניהם של הצופים.
סרטונים אלו בדרך כלל יוצגו ברשתות החברתיות, ב-YouTube, בחנויות האפליקציות ועוד.

 

ולבסוף – סרטון משקיעים.
סרטון מסוג זה פונה למשקיעים ומציג להם את המוצר בכלליות כדי שיבינו על מה מדובר ולמה כדאי להם להשקיע דווקא במוצר שלכם. הסרטון יציג את יתרונותיו הכלכליים על פני מתחרים בשוק, מה הרווחים האפשריים מההשקעה שלהם, מה פועל היום בענף שבו המוצר הולך להכנס, מי המתחרים בענף ומה יתרונותיו לעומת מוצרים אחרים שקיימים, אופי הסרטון הוא B2B – יותר נתונים פחות מגניבות, אבל חשוב גם אותם להעביר בצורה מעניינת ואנימציה יכולה להיות אחלה דרך לעשות את זה.

 

סרטון זה הוא ״חיה אחרת״ מכל הסרטונים אותם הכרנו, בסרטון זה תמכור את החלום שלך, תשכנע את המשקיעים למה המוצר שלך יחולל את המהפכה בשוק ולמה שישקיעו מכספם בך.

 

מחפש לקחת את העסק שלך לשלב הבא? אנחנו באיגלו בעלי נסיון רב בהכנת סרטוני אנימציה לסגנונות השונים, נעזור לך להחליט מה מתאים לעסק שלך, נחשוב על הקריאייטיב הטוב ביותר ונייצר את הסרטון המושלם שיוביל את העסק שלך למקומות חדשים!