מהפכת הוידאו – בוא תבין איך זה יכול להשפיע על העסק שלך


מהפכת הוידאו – בוא תבין איך זה יכול להשפיע על העסק שלך
בשנים האחרונות אנו חווים תהליך של שינוי בתחום הדיגיטל. קשב האנשים יורד ואנו צריכים לייצר את התוכן שלנו קצר וענייני יותר. דרך קלה ונוחה לעשות זאת היא באמצעות סרטוני וידאו ואנימציה בפרט, שהפכה להיות לדרך האפקטיבית ביותר להעברת תוכן. בעזרת סרטוני אנימציה נוכל להעביר את התוכן שלנו בצורה מעניינת ולהביא את הצרכן שלנו לקלוט את המידע המועבר אליו בצורה פשוטה ומהירה. מח האדם מעבד דברים ויזואליים הרבה יותר מהר מטקסט ומכאן המסקנה שוידאו אפקטיבי יותר והוא עתיד התוכן.   
עכשיו דמיינו שאתם נכנסים לכתבה כל-כך ארוכה שעוד לפני שהתחלתם לקרוא אותה אתם מתייאשים, לא עדיף פשוט ללחוץ על PLAY?
אז הנה 5 סיבות למה וידאו כל כך חשוב לעסק שלכם:
וידאו יכניס לכם כסף
פרסום סרטון אנימציה בעמוד הנחיתה שלכם יגדיל את יחס ההמרה שלכם לכ-80%.
מה זה אומר? בפשטות, יותר אנשים רוצים את המוצר שלכם, משמע יותר מכירות ויותר כסף.
74%
מהאנשים מציינים שצפייה בסרטון הסבר גרמה להם לרכוש את המוצר עליו בדקו.
כבר ציינו מקודם שלחוש הראיה יש חלק משמעותי בזה? אם תמונה גורמת לעניין במוצר, אז תחשבו מה וידאו עושה.
וידאו מחזיר את ההשקעה
אז אמנם יצירת וידאו לעסק יכול להיות מאוד פשוט ואפילו להערך בפשטות בפלאפון, אבל היי! לפעמים שווה קצת להשקיע ולקבל סרטון אנימציה איכותי עם קרייאטיב ותסריט מעניין, שיגרום לצופים שלך להתעניין ולהתאהב במוצר שלך ממבט ראשון! וגם אם יצירת סרטון הוא לא זול כל כך, עדיין 76% מהאנשים מציינים שסרטון הוידאו שפרסמו החזיר את ההשקעה שהוצאה עליו (ROI).
סרטון אנימציה משאיר אנשים באתר שלך יותר זמן
הצגת וידאו באתר גורמת ללקוחותיך לבלות באתר שלך זמן רב יותר. ומה קורה כשמשתמשים נמצאים יותר זמן באתר שלך? גוגל מעריך את האתר שלך טוב יותר ומעלה אותך בדירוג כלפי מעלה. ואיזה כיף דירוג גבוה בגוגל? יותר מבקרים, יותר עבודה.
כמובן, אל תשכח לרשום כותרת ותיאור מעניין לסרטון כדי לתרום ל-SEO.
וידאו מחזק את אמינות המוצר
פרסום סרטון וידאו באתר יגרום ללקוח שלך לבטוח ולהאמין במוצר ואמון הוא אחד הדברים החשובים במכירה. מספיק לקוח שיכיר את המוצר ויתעניין כדי שבפעם הבאה יזכור את השם וידע לאן לפנות. וידאו יתן לו את הבטחון כאילו הוא מכיר את המוצר כבר ולא יהסס לרכוש אותו במידת הצורך. אם הרצון שלך לשווק את התוכן שלך בצורה אפקטיבית, מעניינת וכיפית עשה זאת עם אנימציה.
סרטון אנימציה מעביר את המסר שלך יותר טוב
אנימציה יכולה להסביר הכל, צורת שיווק זו מקלה על הלקוח בהבנת המוצר ובנוסף עליך, בהעברת נתוני המוצר. למה להסתבך כשאתה פשוט יכול להראות סרטון פשוט שמסביר הכל אודות המוצר שלך?
מתי בפעם האחרונה רצית לקנות מוצר כלשהו וחיפשת עליו סרטון באינטרנט? אתה לא לבד, 98% מהאנשים מחפשים סרטוני הסבר על מוצר או שירות מסוים.
אם עד עכשיו לא השתכנעתם שאתם צריכים וידאו לעסק כדאי שתכירו את הנתון הבא -
לפי נתונים שהוצגו על ידי CISCO, בשנת 2021 תעבורת הוידאו באינטרנט תעמוד על כ-82% מהתעבורה הכללית באינטרנט. מהפכת הוידאו כבר כאן.

הבנת כמה חשוב סרטון אנימציה לעסק שלך - בוא והצטרף למהפכה!
אנחנו באיגלו קרייאטיב נדע לתת לך את היעוץ, ההכוונה והשירות בהכנת הסרטון המושלם לעסק שלך. החל בשלב הקריאטיב, דרך כתיבת התסריט, הכנת הוידאובורד, עיצוב הדמויות, עריכת האנימציה, הסאונד ועד הסרטון הסופי שיתן לעסק שלך את היחודיות שלו ויביא אותו למקומות חדשים.