סרטוני אנימציה שערוריתית שאנחנו אוהבים

כשאנחנו שומעים את המילה אנימציה, הקונוטציה הראשונה שעולה לנו בראש היא סרטוני אנימציה מצויירים לילדים. אבל אנימציה היא ז'אנר שיכול לדבר גם למבוגרים ואפילו לבטא אמירות פוליטיות או פילוסופיות. במקרים מסויימים צריך להשאיר אותו רק למבוגרים.

איך לכתוב תסריט בצורה נכונה ב3 צעדים פשוטים

תמיד אהבתם לברוא עולמות ודמויות בראש ורציתם לכתוב תסריט. יש לכם רעיון לסרט או סדרת טלוויזיה אבל אתם לא יודעים איך הופכים את הרעיון למציאות? במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר טיפים אשר יעזרו לכם מאוד בשלבי כתיבת התסריט.

סרטון תדמית לעסק - השקעה נבונה לעסקים מוצלחים

כל עסק חייב לחשוב על המיתוג שלו, על איך לבדל אותו מהעסקים האחרים ואיך לקבל את תשומת לב הקהל על מנת שיכירו את העסק ושירותיו, בשביל זה ישנן פרסומות ווידאו וסרטוני תדמית. בעבר הפקת סרטון תדמית לעסק הייתה דבר יקר שרק חברות גדולות יכולה להרשות לעצמם את ההשקעה ורק עבורן הייתה הצדקה כלכלית.

סרטוני אנימציה - הדרך הנכונה לעשות את זה

סרטוני אנימציה הם דבר מקובל מאוד עבור עסקים וארגונים שונים למטרות פרסום וקידום אג'נדות.

אנימציה למשחקים

אם בעבר היו יוצרים אנימציות באמצעים פרימיטיביים יותר (ציור דמויות רבות והעברה שלהם במהירות כך שתיווצר תחושה של תנועה) הרי שהיום האנימציה הממוחשבת היא זו ששולטת בתחום. עם הנפשה ממוחשבת אפשר לייצר אפקטים מיוחדים ולא רק סרטים וניתן לעשות שימוש בטכניקות שונות על מנת להגיע לתוצאות מדהימות. יש שני סוגים עיקריים של אנימציות ממוחשבות: